Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

18 травня Олександр Вілкул відкриє «Петриківський Дивоцвіт»

18 травня Олександр Вілкул відкриє «Петриківський Дивоцвіт»

АНОНС

18 травня об 11:00 Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул відкриє VI міжнародний етнофестиваль «Петриківський Дивоцвіт»

За ініціативи Олександра Вілкула другий рік поспіль фестиваль-ярмарок «Петриківський Дивоцвіт» проходить в рамках святкування Дня Європи у Дніпропетровську. Щорічно популярність фестивалю зростає. У цьому році очікується біля 50 тисяч учасників та гостей з багатьох областей України.

Всю територію Центрального парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка віддано під експозиції майстрів народних промислів, серед яких вишиванка, соломоплетіння та бісероплетіння, писанка, художнє кування, лялька-мотанка, ліплення з солоного тіста і, звичайно, знаменитий петриківський розпис, що за ініціативою України номінований в цьому році на набуття статусу нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

На підтримку цієї ініціативи наразі триває масштабний міжнародний промо-тур із просування Петриківського мистецтва за кордоном. У цього року березні був проведений тиждень Петриківського розпису у Брюсселі, у травні — в Кувейті, у червні відбудеться виставка у Франції, крім того ведуться переговори з Китаєм та Японією. Петриківський розпис — це культурний міст, що пов'язує Україну зі світом.

Протягом фестивалю «Петриківський Дивоцвіт» можна буде пройти майстер-класи та придбати твори майстрів народних промислів.

В рамках фестивалю «Петриківський Дивоцвіт» пройде Молодіжний обласний фестивальний марафон «Студентська весна — 2013», джаз-фестиваль «Myjazz open-air», марафон дитячої творчості «Діти єднають Україну», святковий концерт до сторіччя видатного польського композитора Вітольда Лютославського за участю польських та українських музикантів, відбудуться виставки робіт художників Дніпропетровщини, ігрові та конкурсні програми.

В урочистому заході відкриття фестивалю «Петриківський Дивоцвіт» також візьмуть участь голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков, голова Дніпропетровської облради Євген Удод, Дніпропетровський міський голова Іван Куліченко.

Місце проведення заходу: м. Дніпропетровськ, пл. Шевченка, 1, Центральний парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка.

Початок: 11:00



18 травня Олександр Вілкул відкриє «Петриківський Дивоцвіт», автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы