Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Микола Утішитель» вгамує біль киян

«Микола Утішитель» вгамує біль киян

Сьогодні до Києва із Мюнхена привезуть чудотворну ікону «Микола Утішитель». Вона відома своїми дивами і тим, що належала святій мучениці княгині Єлизаветі Федорівні.

З вечора п’ятниці до ранку суботи святиня перебуватиме у Трапезному храмі Києво-Печерської лаври. Об 11:00 Хресною ходою сестри милосердя Сестринства на честь св. мч. Єлизавети перенесуть ікону до храму Святителя Михаїла, що на Афонському подвір’ї (Олександрівська лікарня). Там ікона перебуватиме впродовж місяця, повідомляє Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За необхідності двері храму будуть відкриті цілодобово, аби всі віруючі змогли вклонитись великій святині. За порядком слідкуватимуть правоохоронці. Безпосередньо біля чудотворного образу вдень і вночі чергуватимуть сестри милосердя.

Постійна домівка ікони «Микола Утішитель» — каплиця Фонду ім. Олександра Глазунова у Мюнхені. Там вона зберігається вже 45 років. До цього була в єрусалимському храмі Олександра Невського, якому була подарована великою княгинею.«Микола Утішитель» вгамує біль киян, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}