Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Червоний Хрест годує голодних іспанців

Червоний Хрест годує голодних іспанців

У середу організація збирала гроші для постраждалих від економічної кризи. Іспанський Червоний Хрест проводить подібні акції щорічно, однак вперше усі зібрані кошти підуть на допомогу виключно іспанцям. Загалом підтримки потребують майже 300 тисяч людей.

Більшість із них живуть за межею бідності, заробляючи менше 627 євро на місяць, а рівень безробіття серед них сягає майже 65%.

«Ми дуже турбуємось про тих, хто, втративши роботу, втратить своє місце у суспільстві, а також смак до життя. Ми боїмося, що вони опустять руки, зневіряться у пошуках роботи, впадуть у депресію. А це перший крок до виключення із суспільства», — каже представник Червоного Хреста.

Для пропаганди збору пожертв Червоний Хрест розмістив на своєму сайті ролик. На відео батько з двома дітьми відкриває майже порожній холодильник і готує на вечерю омлет з одного яйця. Коли сім’я сідає за стіл, до них приходять добровольці Червоного Хреста з коробками з їжею.Червоний Хрест годує голодних іспанців, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы