Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Миколаєві пішоходи складали «іспит» з Правил дорожнього руху

У Миколаєві пішоходи складали «іспит» з Правил дорожнього руху

Щотижня на дорогах Миколаєва відбуваються дорожньо-транспортні пригоди, учасниками яких стають пішоходи. З початку року на території Миколаївської області під колесами авто опинилися 47 пішоходів. При цьому з вини самих же «безколісних» учасників дорожнього руху, тільки в квітні відбулося сім ДТП, у яких одна людина загинула та шестеро були травмовані. Така сумна статистика стала приводом для проведення профілактичних заходів на дорогах обласного центру, спрямованих на зниження рівня аварійності за участю пішоходів.

Допомогти працівникам ДАІ нагадати пішоходам про Правила дорожнього руху і провести з ними профілактику зголосилися юні інспектори руху миколаївської загальноосвітньої школи № 60. Діти вирішили повернути жителів обласного центру на хвилинку в дитинство — покликали на допомогу мультиплікаційних героїв і влаштували для них «казковий іспит». Адже після профілактичної бесіди з інспекторами ДАІ піші порушники демонстрували свої знання мультиплікаційним екзаменаторам і, як виявилося, теорію всі знають на «відмінно», але на практиці... Після проходження «іспиту» з рук Зебри і Міккі Мауса отримували подарунки світловідбиваючі браслети, а від інспектора ДПС тематичну листівку «Замість штрафу».

Олексій, пішохід-порушник:

- Я перейшов дорогу в невстановленому місці, тому як поспішав. Але коли про Правила дорожнього руху мені почав розповідати Міккі Маус, напевно один з моїх улюблених мультиплікаційних персонажів, я забув про все. Тепер завжди перед тим як перейти дорогу буду згадувати, що саме він розповідав мені, як чинити не можна.

Вікторія, здала «казковий іспит» на «відмінно»:

- Так цікаво, коли тобі в звичайний робочий день пропонують поринути у казку, і тим більше отримати подарунок за знання Правил дорожнього руху від знайомого з дитинства мульт-героя і Зебри. Я і раніше намагалася переходити дорогу тільки правильно, але сьогодні не вийшло. А тепер завжди-завжди буду переходити тільки на світлофорі або на пішохідному переході — я ж «відмінниця» в казковій школі ПДР, значить тепер мені не можна «вдарити в бруд обличчям».

Звичайно ж, більшість порушників впоралися з нескладними питаннями, а багато, занурившись у казку, пообіцяли інспекторам ДАІ неодмінно пам'ятати і виконувати Правила дорожнього руху в майбутньому.

Державтоінспекція Миколаївської області між тим, звертається до водіїв та пішоходів з проханням бути ввічливими на автошляхах, виявляти взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху, дотримуватися транспортної дисципліни, культури та Правил дорожнього руху. Пам'ятайте, безпека на дорогах залежить від кожного з Вас.У Миколаєві пішоходи складали «іспит» з Правил дорожнього ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}