Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Ми пам’ятаємо: працівники ДАІ Рівненщини вшанували колег-ліквідаторів

Ми пам’ятаємо: працівники ДАІ Рівненщини вшанували колег-ліквідаторів

Історія Чорнобильської катастрофи — це не тільки історія техногенної аварії й людської трагедії, але ще й історія подвигу, в ім’я порятунку всього людства. І творили його не кіногерої, а звичайні люди. Були серед них і рівненські інспектори ДАІ — нині пенсіонери ОВС, а в ті далекі 80-і — інспектори дорожньо-патрульної служби УВС Рівненського облвиконкому.

«Радіоактивний» травень 1986-го

Воістину, описуючи історію ДАІ, не можна не згадати трагічну весну 1986 року. Аварія на ЧАЕС сколихнула світ і вже другого травня 1986 року п’ять екіпажів ДАІ Рівненщини у складі: Валерія Плохотнюка, Володимира Сторожука, Віктора Шевчука, Михайла Ідрісова, Михайла Єніча, Петра Стрижибороди, Леоніда Лисюка, Юрія Прокопенка, Олександра Коробкіна, Віктора Баталіна та Віталія Пахолка вирушили на допомогу ліквідаторам аварії на ЧАЕС по забезпеченню нагляду за дорожнім рухом.

Проводили патрулювання Прип’яті на БТР, забезпечуючи безперешкодний проїзд автомобілям з людьми та не допускаючи проникнення в небезпечну зону громадян, які не задіяні у спеціальних роботах.

Основними завданнями групи була доставка металевих конструкцій для будівництва укриття пошкодженого 4-го блоку, забезпечення своєчасного введення в дію автодороги до міста Славутич, забезпечення безпеки дорожнього руху членів урядової комісії та керівництва оперативної групи МВС СРСР та УРСР.

Подія, яка сталася на Чорнобильській АЕС, не забудеться ніколи. Люди, які усували наслідки цієї страшної аварії, врятували тоді від катастрофи не лише Україну, а й увесь світ.

Традиційно 25 квітня у Відділі Державтоінспекції УМВС України в Рівненській області були проведені урочисті заходи, присвячені вшануванню учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Зустрівся з ветеранами органів внутрішніх справ і начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк. Працівники та пенсіонери ВДАІ, котрі брали участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС не приховували свого захоплення та щирої радості від спілкування з колишніми побратимами. Пізніше добірне товариство ветеранів ОВС зібралося для колективного фото з керівником обласної ДАІ.

Продовжились урочисті заходи у класі служби ВДАІ УМВС України в Рівненській області, де ветерани-ліквідатори ділилися спогадами та думками про ті трагічні травневі дні 1986-го.

- Я потрапив в зону ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи у складі добровольців які прийняли рішення служити в Державтоінспекції Київської області та ліквідувати наслідки даної аварії на благо українському народу, — пригадує полковник міліції у відставці, ліквідатор І-ї категорії Віктор Баталін.

- Нас було шістнадцять чоловік з Рівненщини. Ми увійшли у склад окремого офіцерського батальйону ДАІ Київської області який обслуговував Чорнобильську зону. Працювали щоденно в дві зміни, обслуговували дороги та пости через які був в’їзд в зону відчуження, а також здійснювали патрулювання безпосередньо в Чорнобилі. За своє власне здоров’я та життя ніхто не переймався, а добросовісно виконували покладене на нас нелегке завдання — розповів Вітор Баталін.

У свою чергу начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області Олександр Семенюк підкреслив, що подія, яка сталася на Чорнобильській АЕС, не забудеться ніколи, тому що люди, які усували наслідки цієї страшної аварії врятували тоді від катастрофи не тільки Україну, а й увесь світ.

- У цей день ми також із сумом та великою вдячністю та шаною згадуємо тих, кого забрав у нас Чорнобиль. А сьогодні поруч з нами немає: Вержиковського Юрія Миколайовича, Галайчука Сергія Гнатовича, Демчука Петра Юхимовича, Лисюка Леоніда Давидовича, Мірзоєва Тофіка Губат-огли, Плохотнюка Валерія Івановича, Прокопенка Юрія Григоровича Солов’я Михайла Єпіфановича, Стрижибороди Петра Семеновича, Стрікеля Ярослава Аполінарійовича, Удовиченка Володимира Петровича, Федорова Михайла Йосиповича. Їх немає поруч, але вони завжди будуть жити у наших серцях… — підсумував начальник ВДАІ УМВС Олександр Семенюк.

По завершенню урочистостей керівник обласної ДАІ подякував усім присутнім за їх жертовність на благо держави й презентував колегам-ліквідаторам свіже 160-сторінкове видання «Державтоінспекція Рівненщини», у якому окремим розділом розповідається про нелегкі будні працівників ДАІ Рівненщини в Чорнобильській зоні.Ми пам’ятаємо: працівники ДАІ Рівненщини вшанували ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}