Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Чия паска найсмачніша?

Чия паска найсмачніша?

ТРАДИЦІЇ

На Великдень львівські господині виборюватимуть титул найкращої у конкурсі випічки

У кожному регіоні, у кожної господині — свій рецепт випікання святкового великоднього хліба, який передається з покоління в покоління. Як розповіла знайома кондитер-аматор пані Мирослава, яка два десятиліття випікає для своєї родини і на замовлення неперевершені паски й короваї, не лише від інгредієнтів та дотримання рецептури залежить, чи вдасться створити кондитерський шедевр. Смак і вигляд великодньої паски залежить від настрою, з яким ∂аздиня береться замішувати тісто. Тож роботу слід починати з молитви та забути про всі негаразди, відкинути недобрі думки. А якщо маєте трішки фантазії, приготуєте для домашнього великоднього столу справжній шедевр!

Власне для вправних господинь у Львові й вирішили організувати конкурс на найсмачнішу паску, повідомила PR-менеджер Зоряна Владика. Взяти участь можуть усі охочі господині, для цього треба мати талант і вправність до приготування випічки.Чия паска найсмачніша?, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}