Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Україні майже на 20% можуть подорожчати іномарки

В Україні майже на 20% можуть подорожчати іномарки

ЕКОНОМІКА. Міністерство економіки виступає за підвищення імпортного мита, яке спровокує подорожчання іномарок в Україні в середньому на 18%.

Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко, коментуючи рекомендації Міністерства економічного розвитку і торгівлі про введення спецмита на іномарки, передає УНІАН з посиланням на «Комментарии».

На думку експерта, рекомендоване мито торкнеться 87% автомобільного ринку України і призведе до подорожчання машин, а то і припинення імпорту взагалі.

«У рекомендаціях виділені два класи авто: до 1500 куб. см. і до 2200 куб.см, а це близько 87% ринку. Якщо говорити про подорожчання, то візьміть ставку і додайте ПДВ, наприклад, машини першого класу, подорожчають на 7%, а іномарки другого класу, будуть дорожче 18%», — сказав Назаренко.

За словами експерта, в Україні немає прямих імпортерів, а представництва заводів можуть припинити поставки автомобілів на ринок, побоюючись неможливості продати подорожчавший товар. А це в свою чергу може привести до недонадходження грошей до державного бюджету.

«На сьогоднішній день, мито на нафту і газ займає перше місце за надходженнями до бюджету, автомобілі на другому. За даними митниці, середня вартість ввезеного автомобіля $ 18, 3 тис., тобто зараз держава отримує з кожного автомобіля $ 1830. Додаткове мито може привести до того, що тепер іномарки можуть завозити, як машинокомплекти, сплативши до бюджету лише 100 євро», — говорить Назаренко.

За словами Назаренка, в країнах Євросоюзу ввізне мито на іномарки взагалі відсутнє, а в рамках СОТ вона дорівнює 10%.

Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує Міжвідомчій комісії з міжнародної торгівлі, яке проводить спецрозслідування щодо впливу імпорту на роботу вітчизняного автопрому, вести строком на три роки спеціальне мито на автомобілі, які класифікуються згідно Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності за кодами 8703 22 10 00 і 8703 23 19 10. Мито встановлюється на автомобілі з робочим об'ємом двигуна більше 1000 куб. см, але не більше 1500 куб.см — 6,46%, і на автомобілі з об'ємом двигуна більше 1500 куб.см, але не більше 2200 куб. см — 15,1%В Україні майже на 20% можуть подорожчати іномарки, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}