Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Інспектори ДАІ Вінниччини завадили перевезенню 3,5 тонн контрафактного сала

Інспектори ДАІ  Вінниччини завадили перевезенню  3,5 тонн контрафактного   сала

Вночі, 12 березня під час несення служби на стаціонарному посту ДАІ «Комсомольський» Козятинського району, працівники ДПС зупинили вантажний автомобіль «Мерседес — Бенц». При його огляді знайшли майже 3,5 тонни сала без відповідних документів.

Як з’ясувалося згодом, автомобіль рухався із міста Рівне. Відповідь, куди направлявся водій вантажівки та звідки віз продукцію дасть слідство. Співробітники ветеринарної міліції, яку викликали інспектори ДПС, вилучили даний товар та помістили його у холодильні камери, а зразки направили на лабораторне дослідження. Його результати покажуть, чи можна відправити сало на переробку, чи його утилізують.

Водія притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 107 КУпАП «Порушення правил щодо карантину тварин та інших ветеринарно-санітарних вимог», що тягне за собою накладення штрафу до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.Інспектори ДАІ Вінниччини завадили перевезенню 3,5 ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}