Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Палац для її Величності Дитини

Палац для її Величності Дитини

Два десятиріччя тому в цій будівлі також був дитячий садок, але 1994-го його закрили. Нині зростання народжуваності дітей у наймолодшому місті Луганщини — Cєверодонецьку — змусило владу не просто відкрити, а й реконструювати дошкільний заклад, аби закрити болючу тему черг молодих батьків.

— Вклавши майже сім мільйонів гривень, ми отримали гідний результат! — впевнений Сєверодонецький міський голова Володимир Казаков.

А завідувачка ясел-садка № 22 Олена Кудрявцева розповідає, не приховуючи позитивних емоцій:

— Від колишньої «Івушки» нам залишився лише номер закладу. Тепер це справжній палац для її Величності Дитини. Наш «Лелека» — предмет гордості кварталу, міста й навіть області. Тут продумана кожна деталь, усе підпорядковано комфортному самопочуттю та здоров’ю дітлахів.

У величезні вікна музичної кімнати «Лелеки», де комфортабельні стільчики утворили міні-зал для глядачів, весело світить сонце. Чекають юних суперменів новенькі снаряди в спортивному залі й навіть на «міні-стадіоні» — саме так обладнано один із восьми ігрових майданчиків на вулиці, а затишні ліжечка теплих спалень просто манять відпочити після рухливих ігор.Палац для її Величності Дитини, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы