Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Два колеса з’єднали Схід і Захід

Два колеса з’єднали Схід і Захід

ЗНАЙ НАШИХ!

Велосипедист Ігор Кальченко подолав 1810 кілометрів з Луганщини до Закарпаття за 69 годин

Про свій намір установити національний рекорд під символічною назвою «Від краю до краю» котельник Сумського НВО імені Фрунзе заявив порівняно недавно. Проте йшов, точніше, їхав до нього на велосипеді тривалий час. Вочевидь, ще з 2003-го року, коли став працювати в Сумах, а мешкав у районному центрі Білопілля за 45 кілометрів. Відтак вважай щодня долав на двоколісному транспорті майже сотню кілометрів. Як жартують родичі, знайомі і сусіди, Ігор ледь не ночує на велосипеді.

Ігор Кальченко — велосипедист-рекордсмен. Фото надано автором

Свого часу спортсмен — ентузіаст долав рекордні відстані від Луганська до Ужгорода, від Сум до Сімферополя. Приміром, останній маршрут протяжністю 800 кілометрів зайняв усього 36 годин.

Цього разу Ігор Кальченко заручився допомогою групи підтримки, що супроводжувала його в дорозі, і для соло-марафону обрав стартовою точкою село Ізварино на сході Луганщини, а фінішною — місто Чоп. Розпочавши крутити педалі пізно ввечері 24 червня, ополудні 29-го він тріумфально в’їхав до західного міста на кордоні з Угорщиною. Середня швидкість руху становила близько 30 кілометрів на годину. Загалом 37-річний житель Білопілля на Сумщині провів у дорозі 109 годин 9 хвилин.

Як говорить координатор проекту Юрій Швидкий, Ігор не зміг укластися у заздалегідь означений термін, а саме — 90 годин. Негативно вплинули сильна спека, а на території Західної України — проливні дощі. Однак негода не змогла завадити представнику Сумщини встановити національний рекорд, оскільки раніше не знаходилося відчайдухів для такого марш-кидка.Два колеса з’єднали Схід і Захід, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}