Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Без уваги не залишиться жоден ветеран

Без уваги не залишиться жоден ветеран

ПАМ’ЯТЬ

Президент провів перше засідання Оргкомітету з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

Віктор Янукович наголошував, що центральні та місцеві органи виконавчої влади мають взяти під особистий контроль питання, пов’язані з підготовкою та відзначенням цих річниць. «На це працюватиме указ, який я підписав 19 жовтня 2012 року, та план заходів у цьому напрямку на 2013—2015 роки», — сказав він.

Тож представники влади на всіх рівнях повинні звернути увагу на підвищення рівня життя ветеранів, питання, пов’язані з поліпшенням житлових і побутових умов, забезпеченням людей висококваліфікованою медичною допомогою.

Президент нагадав, що за два роки соціальні стандарти для ветеранів війни покращилися у матеріальному еквіваленті. Однак цього замало. «Незважаючи на будь-які труднощі соціально-економічного характеру, ми зобов’язані докласти максимум зусиль, щоб розв’язати їхні проблеми», — наголосив він, зауваживши, що особливої уваги потребують ветерани, які перебувають у шпиталях, лікарнях і будинках-інтернатах.

Під час засідання йшлося і про те, що влада зобов’язана облаштувати всі меморіали і пам’ятники загиблим воїнам в усіх населених пунктах країни, забезпечити належний догляд за ними, реставрацію і запобігти актам наруги і вандалізму.

На місцях мають затвердити регіональні програми із пошуку і впорядкування поховань жертв війни. Освітяни та працівники музейної сфери розповідатимуть дітям правду про незламну волю і героїзм українського народу, його жертовність у боротьбі з фашистськими окупантами. А до роботи зі встановлення імен загиблих і зниклих безвісти влада залучатиме учнівську та студентську молодь, громадські й пошукові організації.

Міжнародний аспект святкування 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні глава держави також не оминув увагою: «До світової спільноти важливо донести інформацію про роль і місце України у Другій світовій війні, внесок нашого народу в перемогу над нацизмом». Така мета цілком досяжна за умови чіткої організації міждержавних заходів, участі у святкуванні в Україні іноземних делегацій ветеранів, їхнього гідного прийому та комфортного перебування.

Зазначивши, що уряд напрацював проект плану відповідних заходів на 2013—2015 роки, Президент передав слово Прем’єр-міністрові Миколі Азарову. Він у свою чергу запевнив главу держави, що без уваги уряду не залишиться жоден з ветеранів, і цю дату країна зустріне гідно.

Говорячи про соціальний захист ветеранів війни, Микола Азаров навів кілька прикладів. Зокрема на 2013 рік Кабмін передбачив компенсацію вартості ліків у розмірі 200 мільйонів гривень. У цьому році 220 квартир отримають інваліди війни, які перебувають у черзі, автомобілями планується забезпечити близько 300 осіб.

Прем’єр нагадав, що системно і регулярно підвищується рівень пенсійного забезпечення та соціального обслуговування ветеранів, вживаються заходи, спрямовані на покращення їхнього санаторно-курортного лікування, забезпечення інвалідів житлом тощо. «Розмір грошової допомоги ветеранам війни, яка виплачується щорічно до 9 травня, збільшено порівняно з 2009 роком у 2,2—4,5 раза. Так, якщо 2009-го інвалід війни І групи отримував 540 гривень, то 2013 року — вже 2415 гривень», — сказав він.

Також з 1 січня 2013 р. інваліди війни ІІ і ІІІ груп та учасники бойових дій, старші 85 років, отримують пенсії на рівні інвалідів війни І групи. Починаючи з 1 травня цього року в таких інвалідів війни та учасників бойових дій пенсія становитиме 2548 гривень.Без уваги не залишиться жоден ветеран, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы