Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Києві затримано водія, який керував автобусом під впливом наркотиків

У Києві затримано водія, який керував автобусом під впливом наркотиків

Лише за два тижні проведення комплексу профілактичних заходів у столиці було виявлено четверо водіїв, що керували автобусами напідпитку. А 14 березня працівники ДАІ затримали водія — пасажироперевізника у стані наркотичного сп’яніння.

На вулиці Крайній інспектори ДАІ Деснянського району столиці зупинили для перевірки водія автобуса «Богдан». Маршрутка повинна була працювати на маршруті №7 «станція метро Дарниця — вулиця Милославська». Пасажирів в салоні не було, зате інспектори звернули увагу на специфічний запах «конопель» в салоні автобуса. Водій запевнив, що успішно пройшов передрейсовий огляд лікаря, їде на кінцеву зупинку і в нього все в порядку. Та розширені зіниці і запах наркотику в салоні говорили про те, що керманич перед початком роботи вирішив поліпшити собі настрій — марихуаною. Огляд у лікаря-нарколога підтвердив підозри інспекторів. Висновок був однозначний — у водія є всі ознаки наркотичного сп’яніння.

Однак порушник категорично відмовився від пред’явлених до нього претензій та проходження експертизи. В присутності двох свідків він також не захотів ставити свій підпис та давати будь які пояснення в протоколі. Водій був відсторонений від керування. Про це було повідомлено адміністрацію автопарку. Адміністративні матеріали на порушника найближчим часом буде відправлено до суду.

Неважко уявити, чим міг закінчитись цей рейс якби не пильність інспекторів ДАІ.У Києві затримано водія, який керував автобусом під ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}