Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Екологічно чистих продуктів побільшає

Екологічно чистих продуктів побільшає

Аграрії Прикарпаття вагомо збільшать площі під екологічно чистою продукцією — до 1250 гектарів. Під урожай — 2013 господарства Івано-Франківщини засіяли 71,6 тис. га озимих на зерно, що на 9 тис. га більше, ніж торік. Загалом площа ріллі під зернові щороку зростає, зростають і врожаї. У 2012 році валовий збір основних сільгоспкультур був рекордним — 615,5 тис. тонн, що на 78,9 тис. тонн (14,7%) перевищує попередній врожай.

Але тепер агрогосподарства області вирішили зробити у своїй роботі посилений акцент на якості, не знижуючи при цьому темпів, за кількісними показниками. Тим більше, що проект регіональної цільової програми виробництва екологічно чистої продукції до 2020 року, розроблений у департаменті агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації, передбачає часткову компенсацію витрат на вирощування ековрожаю.

Компенсація становитиме 5% від собівартості продукції. За розрахунками департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрацій, на кожен гектар посівної площі це орієнтовно — 1127 гривень. Враховуватиметься вартість внесення органічних добрив, регуляторів росту рослин, засобів захисту біологічного походження, проведення агрохімічного обстеження грунтів. Сільгоспвиробник отримає гроші за умови, що у структурі сівозмін господарства проводитимуться вапнування кислих грунтів і посів сидеральних культур, які відтворюють природну структуру грунту (в розмірі не менше 20% посівної площі).

— Порядок призначення компенсації поширюватиметься на всі суб’єкти агропромислового комплексу, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від форм власності й організаційно-правової форми підприємства, — зауважує заступник голови облдержадміністрації Василь Брус. — Кому саме із аграріїв надаватимуться кошти з обласного бюджету, визначатиме конкурс.Екологічно чистих продуктів побільшає, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}