Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кожен третій європеєць не має заощаджень

Кожен третій європеєць не має заощаджень

Третина мешканців Євросоюзу не мають власних заощаджень, а половина італійців та іспанців живуть на гроші, відкладені на «чорний день». Соцопитування проводилося за замовленням голландського банку ING Bank службою TNS, передає УНН з посиланням на іноземні ЗМІ.

З'ясувалося, що Люксембург посідає в ЄС перше місце за кількістю жителів, у яких є заощадження — 89%, а Румунія — останнє (48%).

Майже половина громадян Євросоюзу (49%) заявила, що може прожити на наявні кошти лише три місяці, якщо перестануть надходити інші доходи. Для 47% європейців цей термін виявився занадто великим — їх накопичень не вистачить навіть на квартал.

Найбільш задоволені розмірами своїх банківських рахунків проживають в Нідерландах (47%) та Німеччині (46%). А найбільш невдоволеними виявились чехи (38%), італійці та іспанці (по 36%).Кожен третій європеєць не має заощаджень, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}