Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Інваліди та учасники війни подорожуватимуть безплатно

Інваліди та учасники війни подорожуватимуть безплатно

Вадим ВИГОВСЬКИЙ для «Урядового кур’єра»

ІНІЦІАТИВА. Протягом травня інваліди (I—III груп) та учасники Великої Вітчизняної війни можуть здійснити необмежену кількість безплатних поїздок у вагонах першого класу всіх поїздів Інтерсіті+. Така пільга їм надається у рамках благодійної акції «Ми пам’ятаємо», яку підтримала Рада Укрзалізниці.

У поїздах Інтерсіті+ знайдуться безплатні місця для інвалідів. Фото з сайту mtu.gov.ua

Отож з 1 по 31 травня 2013 року згаданим категоріям надається право нелімітованого безплатного проїзду в усіх поїздах Інтерсіті+, які курсують з Києва до Дніпропетровська, Донецька, Львова та Харкова. Завдяки тому, що до проведення акції також долучився кетерінг-партнер Української залізничної швидкісної компанії — Торговий дім «Робікон», усіх ветеранів забезпечать безплатними продуктовими наборами та чаєм. Особам, які їх супроводжуватимуть (не більше 1-ї людини), надається 50%-на знижка на проїзд. Благодійна акція не поширюється на вагони 2-го класу Інтерсіті + та на інші поїзди. Щоб здійснити безплатну поїздку, інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни повинні пред’явити у залізничній касі відповідне посвідчення за формою, що діяла на 01 січня 1992 року, і отримати в залізничних касах безплатні квитки на період травневих перевезень.

Варто нагадати, що відповідно до встановленого переліку пільг, інваліди Великої Вітчизняної війни I і II груп мають право на безплатний проїзд (туди та назад) у поїздах далекого слідування лише раз на рік. Щодо інвалідів ІІІ групи та учасників війни, то вони можуть обрати або проїзд один раз на рік з 50%-ною знижкою, або безплатний проїзд один раз на два роки (туди та назад). У цих випадках їм надаються безплатні талони на проїзд залізничним транспортом.Інваліди та учасники війни подорожуватимуть безплатно, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}