Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правоохоронці врятували чоловіка з палаючого авто

Правоохоронці врятували чоловіка з палаючого авто

Того вечора траса поблизу міста Ново-Жданівка була досить жвавою. Тому, коли попереду в темряві замаячіло дивне світло, автопатруль поспішив на вогонь. Службова машина під'їхала ближче і правоохоронці зрозуміли, що горить задня частина припар кованого на узбіччі авто. Часу на роздуми не було — міг вибухнути бензобак.

Автопатруль у складі інспекторів ДАІ Макіївського міжрайонного управління Віталія Надточія та Дмитра Смирнова, а також начальника сектора кадрового забезпечення Радянського райвідділу міліції Руслана Нижегородцева, як кажуть, опинилися у потрібному місці, у потрібний час.

- Я відразу ж кинувся до водійських дверцят й побачив водія, який лежить на кермі, — згадує прапорщик міліції Віталій Надточій. — Салон був задимлений, полум'я набирало обертів, й виникли підозри, що чоловік уже неживий. Я швидко витягнув його з машини та передав колегам. Водія віднесли у безпечне місце. Сам я швидко кинувся гасити авто. Хвилинами пізніше до мене приєдналися товариші по службі. Краєм ока я помітив, що вони привели в почуття водія, виходить — живий!

Сильний степовий вітер підхоплював полум'я і здавалося, що з ним уже не впоратися. На допомогу почали зупинятися й інші машини. Спільно — хто гасив вогнегасником, хто лопатою кидав сніг — палаюча «Дачія Логан» була погашена. Як з'ясували правоохоронці, вона була оснащена газобалонним устаткуванням і якби вони під'їхали декількома хвилинами пізніше, стався б вибух.

- Упоравшись із вогнем, ми повідомили про подію на "102", встановили дані потерпілого, подзвонили його дружині та викликали евакуатор, — продовжив розповідь підполковник міліції Руслан Нижегородцев. — Сам він від медичної допомоги категорично відмовився, сказав, що почуває себе нормально. Коли із ситуацією розібралися повністю, поїхали нести службу далі.

Через два дні співробітники міліції відвідали свого «хрещеника» вдома. 37-річний Олександр і його дружина Ірина, ще не зовсім відійшли від пережитого шоку. Чоловік пояснив, що в той вечір, управляючи машиною, відчув біль у лівому боці, стала німіти рука, а потім не пам'ятає нічого, навіть як загальмував біля узбіччя. Скільки він так простояв із працюючим двигуном — не знає. Опам'ятався вже на вулиці від холоду, коли співробітники ДАІ гасили його машину. Той день він вважає своїм другим днем народження й дякує міліціонерам за врятоване життя. Безмірно вдячна правоохоронцям і його дружина:

- Навіть страшно подумати, що б з нами було, якби чоловік загинув, адже в нас дві маленькі дочки, 10 і 5 років, — говорить Ірина. — Машину шкода, вона згоріла, але, головне — Сашко живий. Я довідалася, що інші водії проїжджали повз або просто дивилися на те, що відбувається, і ніхто не намагався допомогти моєму чоловікові, поки не приїхали працівники міліції. Знаючи, що машина могла вибухнути, вони кинулися на порятунок. Це мужні люди, я вдячна за їхній героїзм.

Сьогодні врятований водій, якщо не враховувати заробленої ним на холоді того вечора застуди, почуває себе більш — менш нормально.

Прес-служба Департаменту

ДАІ МВС УкраїниПравоохоронці врятували чоловіка з палаючого авто, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}