Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Бразилії протести переросли у сутички

У Бразилії протести переросли у сутички

Сутички між протестувальниками і поліцією затьмарили перемогу Бразилії у фіналі Кубка Конфедерацій. Під час матчу у Ріо-де-Жанейро група маніфестантів спробувала прорватися на легендарний стадіон Маракана. Аби розігнати натовп, поліція застосувала сльозогінний газ. Демонстранти відповіли камінням та «коктейлями Молотова». Такий розвиток подій не заскочив бразильську владу зненацька: підступи до стадіону охороняли близько шести тисяч поліцейських.

Протести в країні тривають вже багато днів. Люди обурені тим, що уряд витрачає гроші, аби приймати міжнародні спортивні події, у той час як бразильські школи та лікарні потерпають від скрути. Також протестувальники звинувачують владу у корупції, зокрема, під час втілення спортивних проектів.

Протести вже викликали питання, чи готова Бразилія прийняти Чемпіонат світу з футболу наступного року та Олімпіаду у 2016.У Бразилії протести переросли у сутички, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}