Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Україну йде епідемія грипу

В Україну йде епідемія грипу

Головний спеціаліст державного санітарно-епідеміологічного нагляду Держсанепідслужби Олександр Заїка стверджує, що епідемію грипу в Україні очікують наприкінці січня, а триватиме вона не більше 8 тижнів, передає ТСН.

«На сьогоднішній день епідемії грипу в Україні немає. У період з 1 жовтня 2012 року по теперішній час гострими респіраторними захворюваннями захворіли близько 2,5 млн українців, летальних випадків зареєстровано не було», — сказав експерт.

За словами Заїки, найближчим часом очікується збільшення кількості хворих на грип і ГРВІ, адже у школах розпочався навчальний процес.

У свою чергу, завідувачка відділенням респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського Алла Мироненко заявила, що в Києві виявлено 5 різних вірусів грипу, що говорить про можливе збільшення захворюваності на грип і ГРВІ, пише РБК-Україна.В Україну йде епідемія грипу, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы