Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Злочинцям допомагали провізори

Злочинцям допомагали провізори

Слідчі УСБУ в Дніпропетровській області завершили досудове розслідування стосовно наркоугруповання, причетного до контрабанди прекурсорів. До злочинної групи входили п’ятеро жителів України та подружжя з Росії. А організував схему контрабандного вивезення до Росії прекурсорів 27-річний житель Павлограда. Він примудрився вести таку злочинну діяльність, перебуваючи…у місцях позбавлення волі.

Російська сімейна пара незаконно купувала у павлоградській аптеці риналекс та ефіна — ліки, що містять прекурсор псевдоефедрин гідрохлорид (використовують для виготовлення особливо небезпечного наркотику метамфетаміну) і передавала їх наркокур’єрові. Той за грошову винагороду (від 500 до 1000 гривень) переправляв пігулки до Росії. А допомагала постачати і розповсюджувати медичні препарати із прекурсором власниця однієї з аптечних мереж міста. Вона також залучила до цієї діяльності двох провізорів, які безпосередньо збували «популярні» прекурсори наркозалежним.

Та діяльність перекрили, коли одного дня оперативники СБУ затримали на українсько-російському кордоні під час проходження митного контролю 33-річного наркокур’єра. Заборонені препарати той ховав під одягом. Контрабандні ліки подружжя з Росії чекало неподалік, натомість дочекалося арешту. А за кілька днів не уникли спілкування з правоохоронцями і власниця аптек та двоє провізорів, яких затримали під час продажу прекурсорів.Злочинцям допомагали провізори, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}