Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Дніпропетровщині створено електронну школу

На Дніпропетровщині створено електронну школу

На Дніпропетровщині працює «Обласна електронна школа», розроблена групою науковців Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Така сучасна форма інтерактивного навчання надає рівні можливості учням, незалежно від місць їхнього проживання, а педагоги можуть проводити дистанційні курси, готувати дітей навіть з віддалених сіл до олімпіад чи конкурсів.

«Обласна електронна школа» — сучасна інтерактивна форма навчання дітей, яка за допомогою Інтернету дає змогу одночасно із заняттями в школі отримувати додаткові нові знання, незалежно від місця проживання та статусу дитини. У такий спосіб на практиці втілюється система рівних можливостей навчання дітей. Для створення цієї електронної школи було вивчено кращий світовий досвід із впровадження подібних проектів у Німеччині, Франції, Америці, Росії. Над створенням школи працювало приблизно дві тисячі кращих педагогів області, розповідають посадовці Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Електронна школа» має два підпроекти: «Інтернет-школа для дітей з особливими потребами» та «Інтернет-школа для обдарованих дітей». За віртуальні парти Інтернет-школи для дітей з особливими потребами сідають учні 5—9 класів, які перебувають на домашньому навчанні або часто хворіють чи потребують особливої педагогічної уваги. Всі «Інтернет-школярі» мають власні сторінки на сайті електронної школи, через які отримують доступ до навчальних матеріалів. Електронна школа має й електронні підручники, збірники, лекції, контрольні тести й мультимедійні вправи, а також електронні щоденники, журнали і табелі. Система сайту автоматично обробляє тести, обліковує навчальні досягнення учнів і складає загальний рейтинг. А на шкільному форумі учні спілкуються та обговорюють актуальні питання.На Дніпропетровщині створено електронну школу, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}