Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям, Міністерство молоді та спорту України

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 16.07.2013  № 31
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 серпня 2013 р. за № 1312/23844

  Про затвердження Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям

  Відповідно до статті 41 Закону України "Про фізичну культуру і спорт"( 3808-12 ), Указу Президента України від 28 лютого 2013 року № 96( 96/2013 ) "Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади", з метою забезпечення порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям, що додається.

  2. Департаменту спорту вищих досягнень Держмолодьспорту (Стеценко О. В.) подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Визнати такими, що втратили чинність, накази Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту:

  від 31 травня 2010 року № 1518 ( z0401-10 ) "Про затвердження Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17 червня 2010 року за № 401/17696;

  від 28 січня 2011 року № 245 ( z0198-11 ) "Про внесення змін до Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 лютого 2011 року за № 198/18936.

  4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Міністр

  Р. С. Сафіуллін

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства молоді та спорту України 16.07.2013  № 31

  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 2 серпня 2013 р. за № 1312/23844

  ПОРЯДОК присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям

  1. Цей Порядок поширюється на спортивні федерації (асоціації, спілки, об'єднання тощо) з видів спорту, що визнані в Україні в установленому законодавством порядку, у тому числі спорту інвалідів, та зареєстровані відповідно до законодавства як громадські об'єднання фізкультурно-спортивної спрямованості (далі — спортивні федерації).

  2. Спортивні федерації ведуть облік спортивної діяльності та присвоюють кваліфікаційні категорії спортивним суддям у разі їх відповідності таким вимогам:

  "Юний спортивний суддя" — особи (від 14 років), які взяли участь у суддівському семінарі і мають стаж суддівства не менше 3-х змагань серед учнів спортивної школи або клубу;

  "Спортивний суддя другої категорії" — особи, які мають стаж суддівства не менше 2-х років та практику суддівства не менше 3-х змагань обласного, міського рівня або 5-ти змагань у спортивній школі, клубі, на одному з яких необхідно виконати обов’язки головного судді або заступника головного судді змагань та взяти участь у 2-х суддівських семінарах;

  "Спортивний суддя першої категорії" — особи, які мають другу суддівську категорію, стаж суддівства не менше 3-х років після її присвоєння. Практику суддівства не менше 5-ти змагань обласного (міського) рівня або 5-ти всеукраїнських змагань, у 2-х з яких необхідно виконати обов’язки заступника головного судді або заступника головного секретаря та за умов участі у суддівському семінарі;

  "Спортивний суддя Національної категорії" — особи, які мають першу суддівську категорію, стаж суддівства не менше 3-х років після її присвоєння. Практику суддівства не менше 6-ти всеукраїнських змагань, у 3-х з яких необхідно виконати обов’язки головного судді або заступника головного судді та за умов участі у суддівському семінарі.

  3. Кваліфікаційна категорія спортивного судді, яка присвоєна відповідною спортивною федерацією з виду спорту, розповсюджується тільки на вид спорту, з якого здійснюється суддівська діяльність.

  4. Кваліфікаційні категорії спортивних суддів: "Спортивний суддя другої категорії", "Спортивний суддя першої категорії" та "Спортивний суддя Національної категорії" присвоюються послідовно.

  5. Клопотання про присвоєння кваліфікаційної категорії спортивного судді порушується шляхом подання фізичною особою до відповідної спортивної федерації заяви встановленого зразка (додаток 1).

  6. До заяви додаються:

  копія свідоцтва про народження (для присвоєння кваліфікаційної категорії "Юний спортивний суддя");

  копії 1 та 2 сторінок паспорта громадянина України (для присвоєння кваліфікаційної категорії "Спортивний суддя Національної категорії", "Спортивний суддя першої категорії", "Спортивний суддя другої категорії");

  виписка з картки обліку спортивної суддівської діяльності заявника, що містить дані про виконання відповідної кваліфікаційної категорії спортивного судді;

 • дві фотокартки (розміром 3х4 см).
 • 7. Заява та документи розглядаються спортивною федерацією з відповідного виду спорту протягом 30 календарних днів з дня їх надходження.

  8. Особа, документи якої розглядаються на засіданні керівного органу спортивної федерації з відповідного виду спорту, може бути присутньою на її засіданні.

  9. За результатами розгляду поданих документів спортивна федерація з відповідного виду спорту приймає рішення про присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії спортивного судді або про відмову у присвоєнні кваліфікаційної категорії спортивного судді у разі невідповідності вимогам, визначеним у пункті 2 цього Порядку, про що заявникові повідомляється письмово у 10-денний строк з дня прийняття такого рішення.

  10. У разі присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії спортивного судді спортивна федерація з відповідного виду спорту протягом 30 календарних днів видає посвідчення спортивного судді встановленого зразка (додаток 2).

  11. У разі втрати або пошкодження посвідчення спортивного судді видається дублікат. Спортивні федерації ведуть облік виданих посвідчень.

  12. Рішення про відмову у присвоєнні кваліфікаційної категорії спортивного судді може буде оскаржене до суду.

  Заступник директора департаменту спорту вищих досягнень Держмолодьспорту

  О. В. Стеценко

  Додаток 1 до Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям (пункт 5)

  ЗАЯВА ( z1312-13 BF47.doc )

  Додаток 2 до Порядку присвоєння кваліфікаційних категорій спортивним суддям (пункт 9)

  ЗРАЗОК ( z1312-13 BF48.doc ) посвідчення спортивного судді


   

  Про затвердження Порядку присвоєння кваліфікаційних ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы