Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Пріоритети зміцнюють довіру

Пріоритети зміцнюють довіру

Президент Віктор Янукович привітав Сі Цзіньпіна з обранням на посаду Генерального секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Китаю.

«В Україні Вас добре знають як далекоглядного політика, досвідченого керівника і щирого друга нашої країни. Ступінь довіри, висловлений з боку однопартійців, є гідним та належним визнанням Ваших заслуг перед партією, державою і народом», — ідеться у вітанні глави Української держави.

«Переконаний, що під Вашим керівництвом Комуністична партія Китаю і надалі очолюватиме упевнений поступ КНР на шляху зміцнення національної економіки, розбудови гармонійного суспільства, здійснення масштабних соціальних реформ, а також подальшого зростання загальновизнаного авторитету Китаю на міжнародній арені», — зазначив Віктор Янукович.

Президент України висловив сподівання на подальший динамічний розвиток двосторонніх відносин стратегічного партнерства, виконання чинних домовленостей щодо реалізації масштабних проектів у різних сферах співробітництва, розширення гуманітарних контактів між українським та китайським народами. «Вірю, що на новій відповідальній посаді Ви підтримуватимете добру традицію дружньої взаємодії і конструктивної співпраці між Китаєм і Україною», — наголосив глава держави.Пріоритети зміцнюють довіру, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}