Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Мороз попустить під Новий рік

Мороз попустить під Новий рік

Вадим БУЧА для «Урядового кур’єра»

НА ЧАСІ. Станом на вчорашній ранок в Україні без світла залишалося 67 населених пунктів. Найскладніша ситуація спостерігалася в Київській області, де протягом ночі для відновлення електропостачання працювало сім бригад, 18 одиниць важкої техніки та три автомобіля освітлення. Загалом в ніч з 18 на 19 грудня постачання електроенергії було відновлено в 36 населених пунктах по всій державі. Про це під час урядового брифінгу повідомив перший заступник міністра надзвичайних ситуацій Віталій Бут.

За його словами, служби МНС надають допомогу місцевій владі у повній мірі, проте трапляються проблемні випадки. Наприклад, Віталій Бут повідомив, що на адресу міністерства надійшла скарга, що до одного з населених пунктів Київщини допомога від МНС буцімто так і не дійшла. «Я розібрався з цим випадком і заявляю: три години простояв пожежний автомобіль, повністю укомплектований бійцями, які не знали, куди їхати і що робити. В цьому разі я маю претензії до сільської влади, яка не змогла використати допомогу, яка вчасно надійшла», — зазначив посадовець.

Ще одна проблема — істотне похолодання, що триватиме до 28 грудня. Протягом найближчих днів на всій території України стовпчики термометрів опустяться до 15—16 градусів морозу. При цьому невеликий сніг із дощем спостерігатиметься лише на півдні країни.

Такі температурні режими ускладнять життя людей без постійного місця проживання, тож МНС, не чекаючи морозів, ще 10 днів тому почало встановлювати місця обігріву. На вчорашній ранок їх налічувалося 2075, однак уже до кінця тижня їх кількість збільшиться до 3500, повідомив Віталій Бут.Мороз попустить під Новий рік, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}