Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Держнагляд за діяльністю ломбардів при здійсненні ними будь-яких фіноперацій повинен здійс

Держнагляд за діяльністю ломбардів при здійсненні ними будь-яких фіноперацій повинен здійс

Лист Держфінмоніторингу від 01.07.2011 р. №3123/0300-6-5 Щодо діяльності ломбардів
Держфінмоніторинг відповів на запит щодо діяльності ломбардів.

Ломбарди є суб’єктами первинного фінансового моніторингу (з п. 1 ч. 2 ст. 5 Закону «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму»). Вони зобов’язані стати на облік у Держфінмоніторингу та у разі припинення своєї діяльності повідомити про це Держфінмоніторинг у визначеному для суб’єктів первинного фінмоніторингу (крім банків) КМУ порядку (п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону).

Механізм взяття суб’єктів первинного фінмоніторингу на облік у Держфінмоніторингу визначено Порядком взяття на облік суб’єктів первинного фінансового моніторингу, реєстрації ними фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, і подання Державній службі фінансового моніторингу інформації про зазначені та інші фінансові операції, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2010 р. №747 Деякі питання організації фінансового моніторингу .

Відповідно до ст. 14 вищезазначеного Закону розмежовуються повноваження суб’єктів державного фінмоніторингу щодо держрегулювання і нагляду у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму. Так, згідно з ч. 1 ст. 14 Закону держрегулювання і нагляд у зазначеній сфері за діяльністю ломбардів здійснює Держфінпослуг.

Отже, на думку Держфінмоніторингу, регулювання і нагляд за діяльністю ломбардів як суб’єктів первинного фінмоніторингу при здійсненні ними будь-яких фіноперацій повинен здійснювати Держфінпослуг.Держнагляд за діяльністю ломбардів при здійсненні ними ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: LICASOFT

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}