Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Приєднуйся! Зав’яжи зелену стрічку безпеки!

Приєднуйся! Зав’яжи зелену стрічку безпеки!

Сьогодні на одній з центральних площ Одеси пройшла широкомасштабна акція «Зав’яжи зелену стрічку безпеки» . Мета її, як і всіх заходів, які проводяться у рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, привернути увагу громадськості до проблеми аварійності на автодорогах, вкотре нагадати водіям про необхідність дотримання Правил дорожнього руху та культури на дорозі.

Допомогти їм у цій важливій справі правоохоронці запросили байкерів та своїх маленьких помічників — команду юних інспекторів дорожнього руху, учнів одеської школи №63. Заступник начальника управління УДАІ Михайлов Микола Аркадійович з дітьми та байкерами зупиняли автівки та зверталися до водіїв з проханням бути уважними та не порушувати правила дорожнього руху тому. При цьому водіям пропонувалося на знак солідарності пов’язати на автомобілі зелену стрічку. Також керманичі авто отримали тематичні листівки, а маленькі пасажири транспортних засобів — дитячі закладки для книжок з мультиплікаційними картинками з безпеки дорожнього руху.

Слід зазначити, що така акція проходить у Одесі вже другий рік поспіль, і отримала гарну оцінку від місцевих мешканців. Одесити запевняють — вони за безпечний рух вулицями свого міста!

А ви пов’язали на своє авто зелену стрічку?

ДАІ Одеської області)Приєднуйся! Зав’яжи зелену стрічку безпеки!, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы