Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

За порушення правил перебування у Польщі затримали 16 українців

За порушення правил перебування у Польщі  затримали 16 українців

Працівники прикордонної служби Польщі (Stra Graniczna, SG) днями в різних частинах країни затримали 16 громадян України, котрі використовували видані їм польські візи не за призначенням або працювали з порушенням чинних в країні правил, передає УНІАН з посиланням на прес-службу SG.

9 українців затримали працівники Шльонського відділу польських прикордонників на південному заході Польщі. Серед них 4 громадян України їхали автобусом з Чехії з візами, виданими для роботи на польських працедавців за спрощеною системою працевлаштування.

Ще 5 українців працювали не на тих працедавців, котрі оформили для них заявку на роботу, на підставі яких вони отримали візу до Польщі.

Прес-служба повідомила, що 7 українців затримала польсько-німецька група прикордонників за отримання польської візи нечесним шляхом.

Один із затриманих українців допомагав перетнути кордон між Польщею та Німеччиною групі з семи російських громадян чеченської національності.

Прикордонники анулювали візи усім затриманим українцям та зобов'язали їх добровільно залишити польську територію.

Нагадаємо, за перші шість місяців цього року польські прикордонники затримали за порушення правил перебування у Польщі понад 800 українців, що на третину більше показників першої половини 2011 року.

Видача польських віз за цей же період зросла на 13% до понад 310 тисяч штук.За порушення правил перебування у Польщі затримали ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}