Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Хімічна зброя у Сирії непокоїть західні держави

Хімічна зброя у Сирії непокоїть західні держави

Влада Сирії заявила, що має хімічну зброю. Однак режим Башара Ассада запевняє, що застосує її лише у випадку іноземної інтервенції, але не буде використовувати проти повстанців. Тривожна звістка з Дамаска занепокоїла західні держави та ООН.

Гі Мун, генеральний секретар ООН:

«Це було б ганебно, якщо хтось у Сирії розглядає використання такого виду зброї масового знищення, як хімічної. Я щиро сподіваюся, що міжнародна спільнота стежить за цим, і що цього не станеться».

Виникають також побоювання, що у випадку падіння режиму Башара Ассада хімічна зброя може потрапити до рук «Аль-Каїди». Втім, деякі аналітики вважають, що Дамаск цією заявою умисно змушує боятись Сирії без Ассада.

Західні держави припускають, що Сирія має запаси зарину, гірчичного газу та ціанідів. Однак це лише здогадки, оскільки Дамаск не підписав Конвенції про заборону хімічної зброї 1997 року. Відтак, достеменно невідомо, чи справді Сирія має хімічну зброю.Хімічна зброя у Сирії непокоїть західні держави, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}