Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»

15-16 листопада, у рамках проголошеного ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, розпочала роботу VIІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти», що проводиться за ініціативи Донецького юридичного інституту МВС України сумісно з Донецькою Академією автомобільного транспорту.

Актуальність проведення подібного роду заходів визвано потребами сьогодення, оскільки наша країна знаходиться зараз на шляху Євроінтеграції та пов’язаної з цим адаптації законодавства та суспільно-політичного та громадського життя за вимогами європейських стандартів.

Відомо, що однією із ключових проблем, що підлягає негайному вирішенню на сучасному етапі становлення та позиціонування України як європейської держави є проблема зниження аварійності на автошляхах країни. Вирішення цієї проблеми полягає у консолідації наукового потенціалу вчених, реалізації законодавчої ініціативи державних діячів та всебічної підтримки з боку громадськості. Саме таку мету поставили перед собою організатори конференції, запросивши до участі провідних вчених у галузі транспорту та зв’язку, керівників Донецької обласної державної адміністрації та Донецької міської ради, представників міністерств та відомств, керівників промислових підприємств, членів громадських організацій. В роботі конференції взяли участь близько 150 осіб, серед яких: представники Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства інфраструктури України, Департаменту ДАІ МВС України, органів місцевого самоврядування Донецької області і міста Донецька, провідні вчені серед яких 20 докторів наук вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України.

Конференція почалась із привітальних слів начальника Донецького юридичного інституту — Бесчастного Віктора Миколайовича, який зазначив про необхідність розв’язання проблем, пов’язаних із безпекою руху на автошляхах України, висловив сподівання, що об’єднання зусиль вчених у сфері економіки, юриспруденції, психології, техніки, яких об’єднала одна мета — вирішення проблем безпеки дорожнього руху, найде свою реалізацію на загальнодержавному рівні та стане у нагоді при прийнятті нормативно-правових актів. На конференції розглядались питання, які є складовою частиною реалізації «Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року», а також розробки проекту «Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року».

Крім того, метою конференції був обмін досвідом, висвітлення нових теоретичних і технологічних розробок у сфері управлінських рішень, встановлення наукових зв'язків між вищими навчальними закладами, промисловістю і органами виконавчої влади та особистих зв'язків між спеціалістами з безпеки дорожнього руху та транспорту.

Принципову позицію від керівництва Державтоінспекції МВС України доповів Будник Сергій Іванович — начальник Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України, генерал-майор міліції: «Керівництво Державтоінспекції переосмислило свою діяльність, зараз в структурі ДАІ відбуваються колосальні зміни, пов’язані із реорганізацією, скороченням штатної чисельності працівників та запровадженням нових форм та методів несенням служби. Сьогодні знову відроджуються стаціонарні пости дорожньо-патрульної служби, які обладнуються сучасним автоматизованим програмним забезпеченням, що дозволяє працівнику ДПС здійснювати перевірку документів водія та його особи за інформаційними базами даних «Водій», «Автомобіль», «Розшук», «ДТП» тощо. В місті Києві вже функціонує Сервісний центр Державтоінспекції — це перший в Україні центр по обслуговуванню громадян, які потребують допомоги, пов’язаної із оформленням реєстраційних документів на автомобіль, отриманням різного роду довідок, тощо. Хочу також зупинитись і на ролі ЗМІ у запобіганні високій аварійності та безпеці на дорогах, оскільки саме вони формують довіру громадян до працівників ДАІ та відіграють велику роль у формуванні правової свідомості та культури в суспільстві!Партнерство та взаємодія ЗМІ, представників влади та громадян — є запорукою досягнення високих результатів у збережені людських життів на дорозі!».

Особлива увага учасників конференції була приділена актуальним проблемам фото- відеофіксації порушень правил дорожнього руху за допомогою лазерних та радарних пристроїв в Україні та закордоном, інноваційним проектам та оцінці ефективності експлуатації автотранспортної системи України, а також медичного огляду водіїв приватних автопарків, проблемам засинання водіїв у нічний час, особливостям надання медичної допомоги постраждалим в ДТП та багато іншим.Підсумки Міжнародної науково-практичної конференції ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы