Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сирійська опозиція об’єдналася

Сирійська опозиція об’єдналася

Ганна РОМАШКО для «Урядового кур’єра»

ГУРТОМ ЛЕГШЕ. Днями сирійські повстанці на зустрічі в столиці Катару Досі підписали попередню угоду про створення Сирійської національної коаліції — об’єднаної опозиційної групи, яка має намір сформувати тимчасовий уряд і військову раду для координації збройної боротьби з метою повалення президента Сирії Башара Асада та керування регіонами, які вже перебувають під контролем повстанців.

До коаліції увійшла серед інших і Сирійська національна рада, яка до цього відмовлялася від об’єднання з іншими групами, зазначається у повідомленні «Аль-Джазіри». Щоправда, лідер СНР Джордж Сабра, обраний напередодні, зазначив, що в рамках коаліції його організація сповідуватиме свої ідеї і викладатиме власну точку зору. Він наголосив, що СНР — стара опозиційна група Сирії, і що жодне об’єднання не має бути змушеним виступати під прапорами інших організацій.

На зустрічі сирійських опозиціонерів у Катарі головою коаліції обрали поміркованого ісламського священнослужителя шейха Муаза Хатіба.

Країни Заходу привітали рішення сирійських опозиційних груп сформувати єдину політичну коаліцію. Держдепартамент США заявив про свою підтримку коаліції. Великобританія і Франція також привітали цю новину.

Міністр закордонних справ Туреччини заявив, що часи суперечок всередині сирійської опозиції минули, і що відтепер світ не має жодних причин не підтримувати її.Сирійська опозиція об’єдналася, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}