Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Охоронній фірмі, що працювала у «Магелані», анулювали ліцензію

Охоронній фірмі, що працювала у «Магелані», анулювали ліцензію

На вимогу прокуратури Києва Департаментом державної служби охорони при МВС України анульовано ліцензію на здійснення охоронних послуг ПП «Ястреб», працівники якої забезпечували охорону 43 об’єктів у столиці, в тому числі торговельного центру «Магелан» на проспекті Академіка Глушкова, 13-Б.

Як повідомили у Відділі зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва, виявлено порушення ліцензійних умов в діяльності приватної охоронної фірми «Ястреб».

За законодавством охоронці охоронних фірм не мають права проводити особистий огляд, вилучати речі чи документи, складати протоколи про адміністративні правопорушення. Такими правами наділені органи міліції.

Проте охоронці «Ястреба» замість того, щоб повідомляти в міліцію про вчинення крадіжок у торговельному центрі, незаконно проводили особистий огляд речей відвідувачів і складали на них протоколи про вчинення правопорушень, передає УНІАН.

За поданням прокуратури Києва Міністерством внутрішніх справ України анульовано ліцензію ПП «Ястреб» та притягнуто до дисциплінарної відповідальності трьох працівників столичної міліції, які проводили перевірку цієї охоронної фірми та не виявили у її діяльності будь-яких порушень.Охоронній фірмі, що працювала у «Магелані», анулювали ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}