Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На вертольоті – за медаллю

На вертольоті – за медаллю

Протягом п’яти днів на аеродромі Дракіно Московської області тривав 14-ий світовий чемпіонат з вертолітного спорту. У захопливих змаганнях узяли участь 50 екіпажів з 11 країн світу, серед яких Росія, Австрія, Китай, Білорусь, Бельгія, Німеччина. Честь України захищала відома спортсменка, абсолютна чемпіонка світу 1978 року, заслужений майстер спорту, учасниця п’яти чемпіонатів світу сумчанка Любов Приходько.

Любов Федорівна виступала в якості командира екіпажу Мі-2, до складу якого входив оператор Сергій Шварц. Учасники змагань демонстрували своє вміння у вправах «розвезення вантажів», «навігація», «вертолітний слалом» та «політ на точність». У "вертолітному слаломі" українські спортсмени вибороли срібну медаль.

Незаперечну перемогу святкували господарі змагань — збірна Росії. Друге і третє місця посіли відповідно команди Великобританії та Німеччини. До речі, цьогорічна світова першість ввійде до історії вертолітного спорту завдяки встановленому рекорду — менш як за 40 хвилин Мі-38 піднявся на висоту 8600 метрів.На вертольоті – за медаллю, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы