Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Харківський тракторний завод отримає від уряду держзамовлення

Харківський тракторний завод отримає від уряду держзамовлення

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв держзамовлення на продукцію, яку виробляє ПАТ «Харківський тракторний завод імені Серго Орджонікідзе». Про це він заявив під час робочої поїздки до Харківської області.

Зокрема, Микола Азаров пообіцяв держзамовлення на виробництво сільськогосподарської та військової техніки, а також техніки для будівництва автодоріг. «Нам необхідна техніка для нашого сільського господарства, добре, що ви робите дорожню техніку, тому що ми у великому об’ємі будуємо дороги, і армію потрібно переоснащувати, тому що у нас старі бронетранспортери. Тобто, замовлення у вашого підприємства будуть, а будуть замовлення — буде і робота, і перспектива», — сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що Уряд підтримуватиме й інші вітчизняні підприємства машинобудівного комплексу.

Зокрема, Глава Уряду зазначив, що звернути увагу на продукцію, яку виробляє Харківський тракторний завод, мають Міністерство оборони та Укравтодор.

За словами Миколи Азарова, в Україні є потреба у сучасній техніці, яку потрібно купувати на вітчизняних заводах, оскільки завдяки цьому створюватимуться нові робочі місця, зростатиме виробництво та підвищуватиметься заробітна плата.Харківський тракторний завод отримає від уряду держзамовлення, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}