Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обговорено започаткування нового Українсько-канадського проекту

Обговорено започаткування нового Українсько-канадського проекту

22 серпня 2012 року Перший заступник Голови Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький провів робочу зустріч з представником канадського Проекту «Суддівська освіта — для економічного зростання», Директором міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади Олегом Шаковим. Під час зустрічі було обговорено перспективу започаткування нового окремого Українсько-канадського проекту, а також запровадження у рамках Проекту «Суддівська освіта — для економічного зростання» компоненту з судової медіації, оскільки головним завданням Проекту є надання Україні допомоги у сфері покращення ділового середовища за рахунок підвищення ефективності роботи судів, розробки навчальних програм для суддів. Перший заступник Голови Державної судової адміністрації України Іван Балаклицький наголосив, що у багатьох судах України, в Державній судовій адміністрації України та її територіальних управляннях досі відчуваються позитивні результати попереднього Українсько-канадського проекту судової співпраці. Іван Балаклицький висловив думку про те, що майбутній Проект співпраці між Україною та Канадою в галузі поліпшення правосуддя має бути ще продуктивнішим і співробітництво з ДСА України буде не менш плідним. Довідково:П’ятирічний Проект «Освіта суддів заради економічного зростання», що фінансується Канадським Агентством міжнародного розвитку та впроваджується Канадським національним інститутом суддівської освіти розроблений з метою сприяння створенню в Україні системи ефективного навчання суддів та кандидатів на посаду судді Національною школою суддів під керівництвом Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККСУ). Основні партнери проекту — ВККСУ, Національна школа суддів, пілотні суди в Одесі та Івано-Франківську, а також Офіс уповноваженого з федеральних судових справ Канади.Обговорено започаткування нового Українсько-канадського ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}