Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Родич подарував … вибухівку

Родич подарував … вибухівку

ОТАКОЇ! Автомобіль під керуванням громадянина Республіки Білорусь у пункті пропуску «Нові Яриловичі» заїхав до смуги «зеленого коридору», але митно-прикордонний патруль вирішив зробити його поглиблений огляд. При цьому водій та двоє пасажирів заявили про відсутність у них речей, що заборонені чи мають обмеження до переміщення через митний кордон України.

Небезпечний вантаж виявили у багажному відділенні, де під обшивкою знаходилися приховані від митного контролю три металеві банки з речовиною схожою на порох та два пластикових пакунки з капсулями, у кількості 2550 штук. Власником цих предметів визнав себе один з пасажирів. Пояснив, що це подарунок родича з Києва, який він сподівався потайки перемістити через кордон. Згідно висновку спеціаліста НДЕКЦ УМВС України в Чернігівській області у двох металевих ємностях з написом «порох Сокол» знаходиться вибухова речовина метальної дії — нітроцелюлозний бездимний порох, а в металевій ємності з написом «порох «Сільвер»» міститься вибухова речовина метальної дії — двохосновний нітрогліцериновий бездимний порох. Капсулі є капсулями типу «центробой» та «жевело» фабричного виробництва для мисливських набоїв і до боєприпасів не відносяться.

Чернігівською митницею порушено кримінальну справу стосовно громадянина Республіки Білорусь за фактом спроби вчинення контрабанди вибухових речовин — пороху, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 КК України, - повідомляє головний інспектор із зв‘язків з громадськістю - прес-секретар Чернігівської митниці Світлана Стрижак.Родич подарував … вибухівку, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}