Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уряд збільшив фінансування на розвиток озброєння

Уряд збільшив фінансування на розвиток озброєння

Уперше за роки незалежності зупинено тенденцію зниження справності озброєння і військової техніки та досягнуто позитивної динаміки підвищення боєготовності практично у всіх видах та родах військ. На цьому наголосив заступник міністра оборони — керівник апарату Володимир Можаровський під час брифінгу в Будинку уряду.

«Кабмін цьогоріч знайшов можливість збільшити фінансування програм озброєння і військової техніки до рівня 2 млрд 390 млн грн. Це втричі більше, ніж у 2011 році, та у двадцятеро більше порівняно з 2009 роком», — зазначив фахівець.

Кошти розподілено за пріоритетними напрямами. Так, на розвиток озброєння і військової техніки виділено 1 млрд 480 млн грн. Їх спрямовано на розробку, модернізацію існуючих та закупівлю нових зразків озброєння і військової техніки, на фінансування трьох державних цільових оборонних програм — «Ан-70», «Корвет» і «Сапсан», а також на розвиток Єдиної автоматизованої системи управління.

Утричі більше коштів, ніж торік, — 900 млн грн — виділено на ремонт озброєння і військової техніки, повідомляє прес-служба Міноборони.

«Відновлення охоплює всі види Збройних сил України. Пріоритетними напрямами відновлення визначено авіаційну техніку, зенітно-ракетні комплекси, техніку протиповітряної оборони та корабельний склад, — зазначив Володимир Можаровський. — Насамперед буде відновлено ті зразки озброєння й техніки, які залишаться в перспективному складі Збройних сил».

Загалом протягом цього року заплановано відновити приблизно 3500 одиниць озброєння і військової техніки. Одночасно здійснюється продовження термінів технічної придатності засобів ураження.

Відомство також активно співпрацює з Мінекономрозвитку та концерном «Укроборонпром» у напрямку створення єдиної та чіткої вертикалі прийняття рішень із розробки зброї та військової техніки, прийняття їх на озброєння, організації серійного виробництва та ремонту.

Крім того, розпочато заходи щодо реструктуризації підприємств та реформування оборонно-промислового комплексу під потреби Збройних сил. Відпрацьовується й питання впровадження системи сервісного обслуговування та ремонту озброєння і військової техніки за територіальним принципом.

Зокрема на базі підприємств «Укроборонпрому» буде створено мережу сервісних центрів для надання комплексу послуг — від обслуговування до ремонту та утилізації основних зразків озброєння й техніки.Уряд збільшив фінансування на розвиток озброєння, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}