Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Про подання на розгляд Кабінету Міністрів України Порядку розподілу, обліку надходження і використання бюджетних коштів, виділених на підготовку і про

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 • від 3 січня 2013 року № 3
 • Про подання на розгляд Кабінету Міністрів України Порядку розподілу, перерахування, обліку надходження і використання бюджетних коштів, виділених на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму

  Відповідно до частини четвертої статті 59 Закону України ( 5475-17 ) "Про всеукраїнський референдум", керуючись статтями 11( 1932-15 ), 12( 1932-15 ), пунктом 13 статті 20( 1932-15 ), частиною 3 статті 23 Закону України( 1932-15 ) "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

  1. Подати на розгляд Кабінету Міністрів України Порядок розподілу, перерахування, обліку надходження і використання бюджетних коштів, виділених на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму (додається).

  2. Цю постанову надіслати Кабінету Міністрів України.

  Голова Центральної виборчої комісії

  В. ШАПОВАЛ

  Додаток до постанови Центральної виборчої комісії від 3 січня 2013 року № 3

  ПОРЯДОК розподілу, перерахування, обліку надходження і використання бюджетних коштів, виділених на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму

  1. Цей Порядок розроблено на виконання вимог частини четвертої статті 59 Закону України( 5475-17 ) "Про всеукраїнський референдум" (далі — Закон) з метою врегулювання питань розподілу, перерахування, обліку надходження і використання бюджетних коштів, а також повернення невикористаних коштів, виділених на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму.

  2. Видатки на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму за рахунок коштів Державного бюджету України здійснюються Центральною виборчою комісією, яка є головним розпорядником бюджетних коштів, та окружними комісіями референдуму, які є розпорядниками коштів нижчого рівня.

  Кошти на підготовку та проведення всеукраїнського референдуму, передбачені Державним бюджетом України, перераховуються Центральній виборчій комісії відповідно до помісячного розпису асигнувань загального фонду Державного бюджету України.

  3. Центральна виборча комісія розподіляє кошти, що виділяються з Державного бюджету України на фінансове забезпечення підготовки та проведення всеукраїнського референдуму, діяльності комісій всеукраїнського референдуму.

  Центральна виборча комісія складає і затверджує розподіл показників зведеного кошторису та розподіл показників зведеного плану асигнувань загального фонду бюджету на підготовку та проведення всеукраїнського референдуму для кожної окружної комісії референдуму як розпорядника коштів нижчого рівня за територіями відповідно до мережі установ та організацій, які отримують кошти з Державного бюджету України, та подає їх до Державної казначейської служби України.

  4. Рахунки окружних комісій референдуму відкриваються в територіальному органі Державної казначейської служби України за місцезнаходженням відповідної окружної комісії референдуму згідно з Порядком відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України( z1206-12 ), затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 22 червня 2012 року № 758.

  При цьому зразки підписів голови, заступника голови, головного бухгалтера та відбитка печатки окружної комісії референдуму на картках, які подаються до територіального органу Державної казначейської служби України, засвідчуються Головою чи заступником Голови Центральної виборчої комісії або нотаріально.

  5. Видатки Центральної виборчої комісії та окружних комісій референдуму здійснюються відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету( z1401-11 ), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 30 вересня 2011 року № 1223.

  6. Реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Державної казначейської служби України та проведення операцій, пов’язаних із використанням бюджетних коштів, здійснюються у порядку, встановленому законодавством України.

  7. Окружна комісія референдуму зобов’язана не пізніш як у триденний строк з дня офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму подати до Центральної виборчої комісії виписки з реєстраційного рахунку та припинити рух коштів на цьому рахунку.

  У п’ятиденний строк з дня офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму Центральна виборча комісія відкликає залишки невикористаних асигнувань, виділених із загального фонду Державного бюджету України на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму, шляхом надання Державній казначейській службі України коригуючого розподілу відкритих асигнувань.

  8. Окружна комісія референдуму в десятиденний строк з дня офіційного оголошення результатів всеукраїнського референдуму складає та подає до Центральної виборчої комісії фінансовий звіт про надходження та використання коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення всеукраїнського референдуму, у порядку, встановленому Центральною виборчою комісією.

  Секретар Центральної виборчої комісії

  Т. ЛУКАШ


   

  Про подання на розгляд Кабінету Міністрів України Порядку ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}