Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Мужчин!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

І при потрійному контролі ухитрилися вкрасти…

І при потрійному контролі ухитрилися вкрасти…

Хоч Київ і називають європейською столицею, це, вочевидь, скоріше стосується центру міста, де ходять інтуристи. А на «задвірках» люди мріють бодай про елементарні пристойні умови — щоб увечері лампочки горіли, щоб діти гралися на впорядкованому майданчику… Можливо, жителі інших регіонів думають, що таких дворів у Києві немає — столиця ж. Але вони таки є.

Найбільш занедбаних з них — 290. Це підрахувала столична влада разом із громадськістю. Підрахувала й пообіцяла їх капітально відремонтувати, та ще й з потрійним контролем якості: замінити асфальт, відремонтувати всі занедбані під’їзди, ліфти, встановити освітлення тощо. Роботи почали вже на 10 об’єктах.

Контроль якості справді потрійний: за ходом ремонтів стежать спеціальна комісія, самі мешканці будинків та правоохоронні органи. До речі, для останніх роботи вистачає. Нещодавно викрили порушників, які наживалися на ремонтах під’їздів та прибудинкових територій. За матеріалами УБОЗ МВС України, було порушено кримінальну справу проти одного зі співробітників комунального підприємства, а також керівника будівельної компанії, яка у 2011-2012 роках ремонтувала під’їзди житлових будинків у Дарницькому районі.І при потрійному контролі ухитрилися вкрасти…, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}