Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо вантажів, а також запобігання розповсюдження зброї масового знищення, від 25 жовтня 1993 року, Державна митна служба України

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 25.04.2012 № 11.1/2-15.1/4821-ЕП
 • Харківській обласній митниці

  Для використання в роботі надсилаємо копію довідки від 09.04.2012 № 03/15-1190 Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з переліком вантажів, яка підтверджує належність вантажів до таких, що призначені для виконання Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдження зброї масового знищення, від 25 жовтня 1993 року( 840_007 ).

  Інформуємо, що Державна митна служба України не має заперечень проти здійснення митного оформлення вантажів, включених до переліку, які надійшли на адресу одержувача, зазначеного у довідці, відповідно до Порядку пільгового митного оформлення вантажів, що надходять в Україну в рамках Угоди між Україною і США щодо надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдження зброї масового знищення від 25 жовтня 1993 року( z0719-98 ), затвердженого наказом Державної митної служби України від 28.10.98 № 665 (далі — Порядок).

  Зазначаємо, що, враховуючи вимоги пункту 1 статті 5 вказаної Угоди, митне оформлення із застосуванням митного режиму імпорт (відповідно до другого абзацу пункту 3 Порядку) можливе тільки в разі оприбуткування ввезених товарів резидентом України.

  Перший заступник Голови Служби

  О. М. Дороховський

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua

  {Копія довідки не наводиться}


   

  Щодо вантажів, а також запобігання розповсюдження зброї ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}