Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Німці задоволені українськими реформами

Німці задоволені українськими реформами

Україна зацікавлена в збільшенні товарообігу з Німеччиною. Про це заявив перший віце-прем’єр-міністр Валерій Хорошковський під час зустрічі з Делегатом німецької економіки в Україні Карін Рау, що відбулася в Києві.

Обговорюючи стан і перспективи двосторонніх відносин між нашими державами в економічній сфері, Валерій Хорошковський наголосив на успішності українсько-німецької співпраці. «Товарообіг між нашими країнами наближається до 10 млрд доларів США на рік, і це за умови, що ми використовуємо не всі можливості для торговельно-економічного співробітництва. Можемо підвищити цю цифру, в тому числі за рахунок збільшення експорту українських товарів», — заявив перший віце-прем’єр. За його словами, подальша реалізація спільних проектів у фінансовій, промисловій, аграрній та інших сферах має стати основним інструментом для залучення німецьких інвестицій в економіку України, повідомляє прес-служба першого віце-прем’єра.Німці задоволені українськими реформами, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}