Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Для модернізації аеропортів за два останні роки Україна зробила більше, ніж за 20 років

Для модернізації аеропортів за два останні роки Україна зробила більше, ніж за 20 років

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна повністю готова до проведення ЄВРО-2012, і чемпіонат буде проведений на високому рівні. А найбільшим успіхом підготовки до ЄВРО він визнав розбудову інфраструктури: автошляхів, залізниці та аеропортів. Про це очільник уряду розповів в інтерв’ю Польському радіо.

«Насамперед нам вдалося реалізувати великі інфраструктурні проекти, такі як реконструкція та побудова нових злітно-посадочних смуг у Львові, Донецьку, Харкові. Було реконструйовано термінали летовищ, вони оснащені сучасним устаткуванням в аеропортах «Бориспіль» і «Жуляни» в Києві, а також Донецька, Харкова та Львова. Ви уявіть, що протягом двох років Україна зробила стільки, наприклад, для модернізації своїх аеропортів, скільки не зробила за останні 20 років. ЄВРО-2012 закінчиться, ввійде до історії, а ці летовища залишаться», — зауважив М. Азаров.

Він також додав, що, крім аеропортів, в Україні відремонтовано та побудовано тисячі кілометрів автошляхів і пункти перетинання кордону.Для модернізації аеропортів за два останні роки Україна ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}