Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

В Україні запровадять дев’ять рівнів заробітної плати

В Україні запровадять дев’ять рівнів заробітної плати

Україна має ухвалити законопроекти, які передбачають введення диференційованої заробітної плати — залежно від кваліфікації робітника. Таку думку висловив віце-прем'єр-міністр — міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі Facebook.

«На мій погляд, однією з найскладніших проблем у трудових відносинах є те, що до 40% заробітної плати виплачується нелегально. Це означає, що з неї не сплачуються соціальні внески, зокрема до Пенсійного фонду. А працівники не мають соціальної захищеності, їм не йде пенсійний стаж. З часом вони можуть мати проблеми. А, не дай Боже, якісь травми чи аварії — вони залишаються один на один із проблемою», — сказав він.

«Ми вносимо чотири законопроекти, які передбачають введення дев'яти рівнів захищеної заробітної плати залежно від кваліфікації. Тобто директор підприємства не зможе поставити собі заробітну плату 1100 грн. На такій зарплаті зможе бути прибиральниця», — пояснив С. Тігіпко.

«Другою нормою ми значно збільшуємо відповідальність за нелегальне робоче місце. Там також багато інших пропозицій. Але до обговорення цих законів ми перейдемо одразу після виборів. Тому що, я вважаю, нам не вистачить спокою для обговорення колосально важливої для країни проблеми. Такі зміни і такі реформи проводили Іспанія, Чехія, Болгарія, досвід яких ми вивчили. І там був дуже гарний ефект. Маю надію, що це вдасться реалізувати і нам в Україні», — резюмував віце-прем’єр.В Україні запровадять дев’ять рівнів заробітної плати, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}