Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Житомирщині тривають спеціальні заходи з протидії озброєній злочинності

На Житомирщині тривають спеціальні заходи з протидії озброєній злочинності

З 30 квітня на території області правоохоронці проводять спеціальні заходи з протидії озброєній злочинності та особам з сепаратистськими намірами. Правоохоронці працюють у посиленому варіанті несення служби та виконують завдання, метою яких є попередження та виявлення небезпечних осіб, окремих груп, чиї дії можуть носити протиправний характер.

Нині на території області створено три контрольно-пропускні пункти та дев’ять блокпостів, на яких разом з правоохоронцями несуть службу й громадські активісти. Окрім того, в усіх районах області створено мобільні групи, що готові будь-якої миті відреагувати на повідомлення про протиправні дії. Працівники міліції контролюють рух транспорту, особливу увагу приділяючи нерегулярним перевезенням пасажирів та перевірці можливого транспортування зброї.

За п’ять днів проведення заходів по області перевірено майже п’ять тисяч транспортних засобів та понад дві тисячі осіб. Люди з розумінням ставились до ситуації, дозволяли і огляд автомобілів, і загалом надавали правоохоронцям необхідну інформацію.

За різні порушення Правил дорожнього руху, як то: керування транспортним засобом у нетверезому стані, перевищення швидкості та інше, до адміністративної відповідальності притягнено понад 700 водіїв.

За цей час працівники міліції вилучили майже десяток одиниць холодної зброї: дерев’яні бити, спеціальні засоби та інші пристосування для нанесення тілесних ушкоджень. А на автодорозі «Київ-Ковель» з автомобіля, що належить 34-річному мешканцю Київщини, правоохоронці вилучили мисливський карабін з глушником та три ножі. Всі ці предмети були направлені на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, після висновків фахівців якого й буде дано правову кваліфікацію кожному випадку.

Окрім того, міліціонери виявили факти незаконного зберігання наркотичних засобів, невідповідність номерних знаків на кузові транспортного засобу, а в Житомирському районі — факт порушення паспортного режиму громадянином Російської федерації. Нині тривають відповідні перевірки.

Наразі працівники правоохоронних органів продовжують забезпечувати правопорядок в усіх населених пунктах Житомирщини та закликають мешканців області виявляти виваженість, взаємоповагу, гідність та утриматися від будь-яких радикальних дій та правопорушень.На Житомирщині тривають спеціальні заходи з протидії ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}