Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Від першого ефіру до цифрового мовлення

Від першого ефіру  до цифрового мовлення

ДАТА

60 років тому в центрі Києва почав працювати перший електронний телецентр

Володимир ДІДЕНКО, член-кореспондент Національної академії зв’язку для «Урядового кур’єра»

Київське телебачення (із середини 1960-х років воно стало всеукраїнським) за 60-річну історію мало три адреси. До війни перший телецентр ще на обладнанні так званого «механічного» оселився у Будинку українського радіо, який тоді був розташований у районі нинішнього Майдану Незалежності (та споруда була зруйнована у воєнний час). Спочатку було механічне зображення нерухомих об’єктів. Такі передачі проводили регулярно в Одесі, Києві, Харкові.

Рухомі об’єкти почали передавати в 1932 р., а через 2 роки з’явилося звукове супроводження. Однією із знаменних подій, які висвітлювало телебачення, був пуск Дніпрогесу.

Одразу після війни було прийняте рішення про створення у Києві вже на електронній базі телецентру — третього в СРСР (після Москви і Ленінграда), першого в тодішніх союзних республіках, повністю оснащеного вітчизняним обладнанням. Основи сучасного електронного телебачення пов’язані з відкриттями вчених В. Зворикіна, Б. Розінга, В. Грабовського (сина письменника, засланого до Сибіру). Їхні винаходи стали під∂рунтям для радіоелектронних пристроїв і створення телевізійного обладнання для формування електронних зображень.

Для Київського телецентру обрали місце на Хрещатику, 26, де мали розташувати апаратні, студійні комплекси та вежу для антени висотою майже 190 м. На той час тут були тільки руїни від підірваних при відступі споруд. Будівництво продовжувалося з 1949 р. по 1952 р. У першу чергу готували приміщення під передавальне обладнання і будували телевізійну вежу.

28 квітня 1952 р. перший в Україні електронний телецентр почав працювати. Перші передачі були присвячені Дню Першого травня.

А на рубежі 80—90-х років розпочинається історія третього Київського телебудинку, відомого для жителів столиці України як «телеолівець».Від першого ефіру до цифрового мовлення, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}