Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про екскурсійну поїздку переможців II Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури до м. Москви (Російська Федерація), Міністерс

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 10.07.2012  № 795
 • Про екскурсійну поїздку переможців II Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури до м. Москви (Російська Федерація)

  Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності( z1318-11 ), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, та враховуючи наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 25.05.2012 № 628( v0628736-12 ) "Про результати Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів 2011/2012 навчального року", на підставі листа Української асоціації викладачів російської мови і літератури від 25.06.2012 № 01/25.06.2012 та з метою подальшого вдосконалення роботи з обдарованою учнівською молоддю, розширення міжнародних і культурних зв'язків НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити склад групи учнів — переможців II Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури та керівників (далі — група учнів-переможців та керівників), для екскурсійної поїздки до м. Москви (Російська Федерація), що додається*.

  ____________ * Не наводиться.

  2. Відрядити групу учнів-переможців та керівників до м. Москви на 7 днів з 17 по 23 липня 2012 року за маршрутом Київ — Москва — Київ, зазначених у додатку до цього наказу.

  3. Управлінням освіти і науки Донецької, Кіровоградської, Одеської, Сумської, Харківської обласних державних адміністрацій, Національному педагогічному університету імені М. П. Драгоманова відрядити керівників групи, зазначених у додатку цього наказу, до м. Києва та покласти на них відповідальність за збереження здоров'я і життя учнів під час екскурсійної поїздки до м. Москви, перебування в Російській Федерації та проїзду у зворотному шляху до м. Києва.

  4. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) забезпечити організацію підготовки та проведення екскурсійної поїздки до м. Москви (Російська Федерація) і призначити координатором екскурсійної поїздки методиста вищої категорії відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведення масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Пясецьку Л.І.

  5. Витрати на відрядження (проїзд, проживання, харчування) групи учнів-переможців та керівників до м. Москви (Російська Федерація) та у зворотному шляху здійснюються за рахунок спонсорських коштів Міжнародного фонду "Русский мир".

  Витрати на відрядження керівників групи до м. Києва та на зворотний шлях здійснити за рахунок організацій, що відряджають.

  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Заступник Міністра

  Б. М. Жебровський

  {Текст взято з сайту МОНмолодьспорту України //www.mon.gov.ua}


   

  Про екскурсійну поїздку переможців II Всеукраїнської ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}