Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна статусу земельної ділянки: землі сільськогосподарського призначення в землі під буді

1
22:20, 20.09.2024
Зміна статусу земельної ділянки: землі сільськогосподарського призначення в землі під буді
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Спадкування земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка була реєстрована на бабусю, яка жила в селі, але померла безпосередньо перед тим, як ділянка була внесена до державного реєстру землі. Бабуся залишила заповіт, в якому я єдиний спадкоємець, але було зазначено, що ділянка має залишатися сільськогосподарським призначенням. Я хочу змінити призначення цієї ділянки на приватну власність для будівництва житлового будинку. Чи є можливість зміни типу землі, з урахуванням того, що заповіт зазначає, що його не можна змінювати? Які юридичні кроки потрібно зробити, щоб змінити статус землі? Які можливі юридичні наслідки для мене, якщо я порушу заповіт і зміню статус землі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:05, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація стосується спадкування земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка ще не була офіційно зареєстрована в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно на момент смерті спадкодавця, а також зміни цільового призначення цієї землі.

1. **Спадкування земельної ділянки**: Згідно статті 1225 Цивільного кодексу України, право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємців на підставі заповіту або за законом. Ви, як спадкоємець за заповітом, маєте право на цю ділянку, але спочатку необхідно оформити право власності на неї. Для цього вам слід звернутися до нотаріуса, який відкриє спадкову справу і видасть свідоцтво про право на спадщину.

2. **Реєстрація права власності**: Після отримання свідоцтва про право на спадщину необхідно зареєструвати право власності на земельну ділянку в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Це є обов'язковим кроком для підтвердження вашого права власності.

3. **Зміна цільового призначення землі**: Відповідно до статті 20 Земельного кодексу України, зміна цільового призначення земельної ділянки можлива за погодженням з відповідними органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування. Однак, враховуючи, що в заповіті зазначено, що цільове призначення не повинно змінюватися, зміна призначення може суперечити волі спадкодавця.

4. **Юридичні наслідки порушення заповіту**: Якщо ви вирішите змінити цільове призначення всупереч заповіту, це може призвести до судових розглядів з боку інших зацікавлених осіб або державних органів. Згідно статті 203 Цивільного кодексу України, заповіт є волевиявленням спадкодавця і повинен виконуватися відповідно до його змісту, якщо не суперечить законодавству.

Таким чином, перед тим як приймати рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки, рекомендується отримати консультацію у кваліфікованого юриста, який зможе детально оцінити всі юридичні ризики та можливості у вашій ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Отмена тарифа
17:16, 28.01.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы