Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Земельні спори та боргові зобов'язання

1
13:15, 20.09.2024
Земельні спори та боргові зобов'язання
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Ось мій конкретний випадок: я є власником земельної ділянки, яку я купив від попереднього власника. Проте, незабаром після покупки, виявилося, що попередній власник мав боргові зобов'язання перед третьою стороною, яка тепер вимагає від мене відшкодування. Ця третя сторона погрожує відкрити судову справу, якщо я не виплачу борг. Якщо вони виграють суд, я можу втратити мою земельну ділянку. Чи можу я відмовитися від виплати цього боргу, оскільки я не був свідомий про нього на момент покупки? Чи захищає мене як нового власника землі від таких претензій законодавство України? Які кроки мені слід зробити, щоб захистити своє право на власність?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:07, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо розуміти, що законодавство України надає певні механізми захисту прав добросовісного набувача нерухомості. Відповідно до статті 388 Цивільного кодексу України, якщо майно було придбано добросовісно, тобто без відома про можливі обтяження чи боргові зобов'язання, власник має право захистити своє володіння.

По-перше, слід перевірити, чи було зареєстровано право власності на земельну ділянку без обтяжень на момент укладення угоди. Якщо так, то ви як добросовісний набувач захищені від претензій третіх осіб, що пов'язані з боргами попереднього власника, які не були офіційно зареєстровані або повідомлені вам під час продажу.

По-друге, згідно зі статтею 377 Цивільного кодексу України, обтяження нерухомості, яке не було зареєстроване у встановленому порядку, не має юридичної сили по відношенню до третіх осіб, зокрема до вас як нового власника.

Якщо третя сторона все ж таки вимагає відшкодування боргу, вам слід:

1. Звернутися до суду з позовом про визнання ваших прав як добросовісного набувача і захист вашої власності.
2. Підготувати документи, що підтверджують факт придбання земельної ділянки та відсутність інформації про борги на момент покупки (договір купівлі-продажу, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо).
3. Звернутися за юридичною консультацією для отримання професійної допомоги у складанні позову та представництва в суді.

Також корисно звернутися до нотаріуса, який оформлював угоду, аби отримати підтвердження чистоти угоди на момент її укладення. Це може посилити вашу позицію в суді.

Таким чином, законодавство України надає вам можливість захистити свої права на власність за умови, що ви діяли добросовісно і не були обізнані про обтяження на момент придбання земельної ділянки.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы