Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заплутаність власності на спадщину.

1
02:11, 21.09.2024
Заплутаність власності на спадщину.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, зіткнувся з досить заплутаною ситуацією, яка стосується наслідування. Моя мати померла, залишивши мені у спадок нерухомість. Але вона також залишила заповіт, в якому зазначено, що ця власність повинна перейти до моїх двоюрідних братів в разі моєї смерті. Проте, я вирішив продати цю власність. Чи маю я право це робити? Чи можуть мої брати заперечити проти цього, враховуючи умови заповіту? Чи має заповіт юридичну силу щодо майбутнього розподілу майна після моєї смерті, якщо я вирішу наразі продати цю власність? Які заходи маю я вжити, щоб законно продати цю власність, не порушуючи права моїх двоюрідних братів, які згадані в заповіті?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:44, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з Цивільним кодексом України, спадкоємець, який прийняв спадщину, стає власником спадкового майна (ст. 1268 Цивільного кодексу України). Це надає вам право розпоряджатися отриманою у спадщину нерухомістю на свій розсуд, включаючи її продаж.

Заповіт вашої матері, який передбачає перехід майна до ваших двоюрідних братів у разі вашої смерті, регулює виключно те, що відбудеться з майном після вашої смерті, якщо воно на той момент буде у вашій власності. Після того, як ви стали власником нерухомості, ви маєте повне право продати її, і це рішення не впливає на положення заповіту щодо можливого майбутнього розподілу майна.

Ваші двоюрідні брати не мають юридичних підстав заперечувати проти продажу нерухомості, оскільки право власності на неї перейшло до вас. У випадку продажу, майно перестає бути частиною вашої спадщини, і положення заповіту щодо нього втрачають актуальність.

Для законної реалізації продажу нерухомості вам потрібно дотриматися наступних кроків:

1. Переконатися, що ви офіційно зареєстровані як власник нерухомості. Це включає отримання свідоцтва про право на спадщину та реєстрацію права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

2. Знайти покупця та укласти з ним договір купівлі-продажу. Важливо, щоб договір був нотаріально посвідчений (ст. 657 Цивільного кодексу України).

3. Після підписання договору необхідно провести державну реєстрацію зміни власника в Реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Таким чином, ви маєте право вільно розпоряджатися отриманою у спадщину нерухомістю, включаючи її продаж, без необхідності враховувати положення заповіту щодо майбутнього розподілу майна.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


жилплошадь
12:59, 22.07.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы