Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

"Заплутаність спадкоємості та права власності"

1
12:53, 20.09.2024
"Заплутаність спадкоємості та права власності"
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, недавно втратив батька, який залишив мені спадщину у вигляді нерухомості та кількох банківських рахунків. Проте, є певні нюанси, які мене хвилюють. По-перше, на момент смерті батька, він був в розлученні з моєю матір'ю, але розлучення ще не було офіційно оформлене. По-друге, у батька була друга дитина від іншого шлюбу, яка мешкає за кордоном і не має громадянства України. По-третє, на деякій нерухомості, яку батько залишив мені у спадок, є борги перед банком. Таким чином, моє питання складається з кількох частин: як впливає розлучення моїх батьків на право моєї матері на частку спадщини? Чи має право на спадщину моя напівсестра, яка не є громадянкою України? І, нарешті, які мої обов'язки перед банком щодо боргу по нерухомості, яку я успадкував?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:24, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідаючи на ваші питання, слід детально розглянути кожну ситуацію відповідно до чинного законодавства України.

1. **Вплив розлучення на право матері на спадщину**: Якщо на момент смерті вашого батька розлучення з вашою матір'ю не було офіційно оформлене (тобто не було рішення суду про розірвання шлюбу), ваша мати вважається законною дружиною вашого батька. Відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу України, вона є спадкоємицею першої черги разом з дітьми та батьками померлого.

2. **Право напівсестри на спадщину**: Ваша напівсестра, навіть якщо вона не є громадянкою України, має право на спадщину, якщо вона є дитиною вашого батька. Громадянство не є визначальним чинником для успадкування. Відповідно до статті 1261 Цивільного кодексу України, діти померлого є спадкоємцями першої черги. Для реалізації свого права на спадщину їй потрібно буде прийняти спадщину протягом шести місяців з дня відкриття спадщини, подавши відповідну заяву до нотаріуса.

3. **Обов'язки перед банком щодо боргу по нерухомості**: Щодо боргів, які є на успадкованій нерухомості, ви як спадкоємець зобов'язані погасити ці борги в межах вартості успадкованого майна. Відповідно до статті 1218 Цивільного кодексу України, до складу спадщини входять як права, так і обов'язки (зобов'язання) спадкодавця. Це означає, що ви несете відповідальність за борги в межах вартості успадкованого майна, але не більше. Ви можете звернутися до банку для уточнення суми боргу та умов його погашення.

У разі виникнення складнощів або необхідності в додатковій консультації, рекомендується звернутися до кваліфікованого адвоката, який зможе надати більш детальну та індивідуальну консультацію з урахуванням всіх обставин вашої ситуації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы