Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заплутаність спадкоємості

1
01:56, 21.09.2024
Заплутаність спадкоємості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Після смерті моєї бабусі мені та моїм двом сестрам було залишено в спадок земельну ділянку в селі. Проте, нещодавно ми дізнались, що бабуся перед смертю уклала договір дарування цієї землі своєму давньому знайомому. У нас є копія цього договору, але ми не знаємо, чи був він нотаріально засвідчений. До того ж, у договорі є пункт, згідно з яким у випадку смерті одержувача дарування право власності на землю переходить до його дітей. Цей одержувач дарування помер за кілька днів до бабусі, і тепер його діти претендують на нашу землю. Нам потрібна допомога юриста, щоб з'ясувати, хто є законним власником цієї землі, та які наші права і можливості в цій ситуації. Чи можемо ми вважати цей договір дарування недійсним, оскільки бабуся могла не знати про смерть одержувача дарування? І як ми можемо довести, що вона не мала наміру передавати землю дітям цього чоловіка?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:31, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, що склалася, важливо оцінити законність договору дарування та можливість оскарження його недійсності. Відповідно до статті 717 Цивільного кодексу України, договір дарування нерухомого майна підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню, а також державній реєстрації речових прав на нерухоме майно. Якщо договір дарування не був нотаріально посвідчений, він може бути визнаний недійсним.

Що стосується пункту в договорі про перехід права власності до дітей у разі смерті обдаровуваного, то це положення може бути оскаржене. Згідно з частиною 3 статті 722 Цивільного кодексу України, якщо обдаровуваний помер до прийняття дарунка, право на дарунок не переходить до його спадкоємців, якщо інше не передбачено договором дарування.

Оскільки обдаровуваний помер до смерті дарувальника (вашої бабусі), ви можете оскаржити договір на підставі того, що дарунок не був прийнятий. Доказом відсутності наміру бабусі передавати землю дітям обдаровуваного може слугувати відсутність відповідних умов у договорі або свідчення про те, що вона не була належним чином поінформована про смерть обдаровуваного.

Для вирішення цього питання рекомендується звернутися до суду з позовом про визнання договору дарування недійсним. Крім того, варто проконсультуватися з кваліфікованим юристом, який допоможе зібрати необхідні докази та скласти позовну заяву.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы