Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона на збудову гаража: юридичні аспекти

1
19:10, 22.09.2024
Заборона на збудову гаража: юридичні аспекти
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя проблема виникла недавно, коли я намагався отримати дозвіл на збудову гаража на своїй приватизованій земельній ділянці. Як виявилося, мої плани суперечать новому місцевому плану зонування, який забороняє будь-яке будівництво в цьому районі. Я вже робив чисельні спроби вирішити цю проблему, але безрезультатно. Міськрада тримається своєї позиції, і мені говорять, що я нічого не можу з цим зробити. Все це викликало у мене велике занепокоєння, і я хочу знати, чи є юридичні шляхи вирішення цієї ситуації. Основне питання, яке я хотів би поставити, це: які юридичні дії мені слід вжити, щоб подолати цю заборону та отримати дозвіл на збудову гаража на моїй земельній ділянці? Це питання включає декілька аспектів. По-перше, я хотів би розібратися з процедурою оскарження рішення місцевої влади. Чи можу я подати на них до суду? Які юридичні аргументи я можу використати в свою користь? По-друге, мені потрібно дізнатися, які правила та закони регулюють землекористування та забудову в Україні, щоб краще розуміти свої права та обов'язки. Накінець, я хотів би з'ясувати, чи можуть бути виключення з цих правил. Чи існують юридичні шляхи отримати дозвіл на будівництво, навіть якщо це суперечить плану зонування? Це важливе питання для мене, і я очікую на вашу допомогу.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:41, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації дійсно може бути кілька шляхів вирішення проблеми, пов’язаної з забороною на будівництво гаража. Спершу слід звернути увагу на законодавство України, яке регулює питання землекористування та будівництва.

1. **Оскарження рішення місцевої влади**: Ви маєте право оскаржити рішення місцевої ради, якщо вважаєте, що воно порушує ваші права. Згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, ви можете подати адміністративний позов до суду. Основою для позову може бути невідповідність рішення законодавству або перевищення повноважень органом влади (стаття 2 КАСУ). Підготуйте аргументи, виходячи з законності вашого права на забудову та можливих порушень з боку місцевої ради.

2. **Правила та закони, що регулюють землекористування та забудову**: В Україні питання землекористування регулюються Земельним кодексом України та Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності". Важливо ознайомитися з Генеральним планом міста та Планом зонування, які визначають допустимі види забудови на вашій ділянці.

3. **Виключення з правил зонування**: Ви можете спробувати ініціювати зміни до місцевого плану зонування або отримати дозвіл на індивідуальну забудову. Для цього зверніться до місцевої ради з відповідною заявою. Згідно з статтею 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", можливе відхилення від зонінгових вимог за умови наявності обґрунтованої потреби та відсутності значних негативних наслідків для громади.

4. **Юридична консультація**: Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на питаннях землекористування та будівництва. Він зможе допомогти скласти позов та представляти ваші інтереси в суді.

Підхід до вирішення цієї ситуації може вимагати значних зусиль, але з правової точки зору у вас є можливості для захисту своїх прав.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы